חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> אלגריה | alegria >>> אודות

תפריט

אודות - אלגריה מתחם אירועים

אלגריה הוא מתחם אירועים וכנסים שמציע מיקום ( לוקיישן ) אידיאלי לחגוג את האירוע בתנאים המיטביים. אולם הוא לשון המעטה לתיאור המקום - מדובר בהיכל יופי, אשר את הבאים בשעריו מקדמות מזרקות מרהיבות, אשר תאורה ססגונית משווה להם זוהר של הילה. מתחם האירועים אלגריה מציע לכם מקום מושקע, מעוצב בקפידה, לנוי ולהידור, כאשר כל אירוע הוא הפקה איכותית שמשולבים בה אלמנטים המעצימים את האירוע והופכים אותו לחוויה.  לרשות החוגגים שף שמכין תפריטי גורמה לפי הזמנה על פי סוג האירוע והביקוש.

 

מתחם האירועים אלגריה והתענוגות הזה מצוי על כביש 40 סמוך לכביש 6. הכניסה המרהיבה דרך הגם העשיר, עם הצמחייה הטרופית העשירה, משולבת בעצי זית עתיקים ובמדשאות ופרחים משווים למקום אופי ואווירה פסטורלית, המובילה אל שני אולמות אירוח אשר כל אחד מהם מעוצב בקפידה יתרה.

 

אלגריה הוא מקום טבעי ומתבקש לחתונה כמו גם לכנסים עסקיים, שבהם מוצעת תשתית מולטימדיה המאפשרת את קיום האירוע ברמה ובאיכות הנדרשות והמצופות. בכל אירוע ניתן לבחור במתכונת הסעדה מועדפת- ישיבה סביב שולחנות ערוכים, מזנונים, מגשי אירוח, ברים ועוד. אצלנו תיהנו מהמאפים הטריים היוצאים, חמים ומהבילים, מטאבון, שבו הם נאפים מול עיני החוגגים, כמו גם מנות הסושי הנחתכות לעיני החוגגים.

 

כמי שמייחדים מחשבה לכל פרט ומייחסים חשיבות לכל פריט – אנחנו דוגלים בתפיסה לפיה אלוהים נמצא בפרטים הקטנים – אנחנו משקיעים כל מאמץ וכל משאב על מנת לספק ללקוחות שלנו חוויית אירוח אולטימטיבית.

חתונה הופכת באלגריה לאירוע מכונן ובלתי נשכח המלווה את הזוג ואת כל האורחים הנוכחים בה לזמן רב.

 

 סוד ההצלחה שלנו גלוי. אין שמחים מאתנו לשתף בו אתכם: אהבה. אנחנו באים מאהבה  משדרים ומקרינים אותה. אנחנו טובעים כל מוצר וכל שירות שלנו בחותמה. הביקוש הער, הגובר, לאירועים אצלנו נובע מזיהוי הלקוחות את האהבה הזאת, העוברת מפה לאוזן (חבר מביא חבר, זוג מביא זוג).

 אם יוקרה והידור חשובים לכם, אם יש לכם חלום על אירוע של פעם בחיים, אם יש לכם ציפייה לאירוע שבו הרצוי יהיה גם המצוי- מתחם האירועים אלגריה, על נופו הקסום ועל שני אולמותיו, הוא המענה שלכם.

המשוב החם והמחמיא של זוגות שהתחתנו- את חוות הדעת של חלקם תוכלו לקרוא כאן – הוא עדות לאיכות ולמחויבות שלנו להפיק אירועים שלא שוכחים. 


תמונה: אודות - אלגריה | alegria - אולמות אירועים
צור קשר